шаблоны joomla 2.5


готовый интернет-магазин на joomla
Про нас

русский українська english

Група компаній BSA

Група компаній "BSA group" працює в Україні з 1995 року і заснована групою інвесторів з Європи та Північної Америки.

За роки розвитку реалізовані проекти у найрізноманітніших галузях: логістика, транспорт, оптово-роздрібна торгівля, нерухомість, будівництво, інформаційні технології. З'явилися нові стабільні підприємства, орієнтовані на потреби ринку, створено сотні робочих місць для громадян України.

Досвід роботи з провідними світовими компаніями Michelin, Bunge, Dyckerhoff, Chesterfield Co, BP, PepsiCo та іншими призвів до чіткого розуміння – успіх полягає в інтеграції західних підходів ведення бізнесу та українського потенціалу.

На цей час група компаній "BSA group" планомірно зростає і є генератором інвестиційних проектів у самих різних сферах.

До складу групи входять декілька компаній, що охоплюють різноманітні напрями діяльності та працюють в Україні, Європі та Північній Америці.

Принцип диверсифікації бізнесу дозволяє успішно освоювати перспективні ринки, використовуючи накопичений досвід та знання, а також корпоративні ресурси.

Основним організаційним принципом "BSA group" є поєднання незалежності структурних підрозділів в операційному управлінні з чітким контролем та підтримкою низки об'єднаних корпоративних служб: фінансової, юридичної, маркетингової, інформаційної, управління персоналом.

Логістика і транспорт

Ростсервис

Весь спектр логистических услуг по транспортному обслуживанию. Мы берем на себя полное проведение вашего груза через все необходимые транспортные процедуры.
Узнать больше...

Складська нерухомість

Офисно-складской комплекс "Столичный"

Комплекс соответствует всем требованиям строительства и эксплуатации помещений данного класса и обеспечивает оптимальные условия работы.
Узнать больше...

Інвестування

BSA group

Наша группа компаний обеспечит сопровождение Вашего инвестиционного проекта от разработки бизнес-плана до конечной его реализации.
Узнать больше...
fim

Ми об'єднуємо найсучасніші технології та оптимальні рішення в бізнесі.
Ми не боїмося конкуренції, чітко уявляючи і розвиваючи свої переваги, запорукою яких є знання, досвід, зв'язки та ділова репутація фахівців компанії.

BSA group

В состав группы входят более 10 компаний охватывающих разнообразные направления деятельности и работающие в Украине и Европе.

Принцип диверсификации бизнеса позволяет успешно осваивать перспективные рынки, используя накопленный опыт и знания, а также корпоративные ресурсы.

Сотрудничество

Долговременное сотрудничество с нашими Клиентами - наша деловая стратегия. Мы лояльны ко всем нашим Клиентам. Для нас Клиент – всегда с большой буквы.

Зв'яжіться з нами

Міжнародний статус з 1995 року.